ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

پخش پوشک مای بیبی 09217994838

پخش پوشک مای بیبی
پوشک مای بیبی یکی از بهترین و پرمصرفترین پوشک بچه در ایران است و به همین خاطر قیمت هر بسته پوشک بچه مای بیبی برای خانواده ها یا بطور کلی برای خریداران و فروشندگان مهم است. 
ای تی مارکت که مرجع فروش عمده محصولات شوینده و بهداشتی است در اقدامی شگفت انگیز اقدام به فروش خرده این محصول با قیمت عمده نموده است تا کمک قابل توجهی به خانواده ها نماید.
همچنین بازاریابان و فروشندگاهها در سراسر ایران می توانند روی ای تی مارکت حساب کنند. 
از پوشک گرفتن بچه در سه روز

روزه کودک را از پوشک بگیرید + آموزش کامل
از
پوشک گرفتن کودک یکی از مراحل سخت برای مادران است که می توانند با رعایت
نکات ساده و روش صحیح کودک بدون پوشک این کار را به آسانی انجام دهند.

در سه روز کودک خود را از پوشک بگیرید
ادامه مطلب
پخش پوشک مولفیکس بصورت عمده و خرده
فروشگاه اینترنتی ای تی مارکت سالهاست که بصورت عمده محصولات غذایی و شوینده و بهداشتی را عرضه می کند.
ای تی مارکت سالهاست که بصورت مرجع خرید و فروش عمده مطرح است.
اخیرا این سایت اقدام به فروش محصولات سلولزی با شرایط خیلی عالی کرده است. از جمله اینکه شما می توانید پوشک مولفیکس را به قیمت عمده خرید کنید هر چند اگر یک بسته سفارش دهید. این شرایط تقریبا بی نظیر است. 
امیدواریم بدین وسیله خدمات ارزنده ای را به شهرون
درمان بثورات ناشی از بستن پوشک‌ با کرم سنتی سفیداب حلماکرم زینک اکسید برای درمان بثورات پوشک بسیار موثر است. اکسید روی یک ماده‌ شیمیایی قوی بوده و می‌تواند به صورت امن بر روی پوست ظریف نوزادان بدون ترس از هر گونه واکنش خشن پوستی مورد استفاده قرار گیرد.
 نوزادان کوچک به دلیل رطوبت به دام افتاده در داخل پوشک که یک محیط پرورش ایده آل برای رشد کنترل نشده‌ی باکتری‌ها است، به بیماری بثورات پوشک دچار می‌شوند. در نتیجه، پوست تحریک و ملتهب شده و
به فروشگاهی در همین نزدیکی رفته بودم تا به جای شام، به یک کیک و نوشیدنی اکتفا کنم. در حال خوردن نگاهم به تلویزیون بزرگ چسبیده به دیوار بود. پیام‌های بازرگانی پخش می‌کرد. گروهی پلیس برای یک مأموریت در مقابل یک ساختمان ایستاده بودند. یگان ویژه بودند. یک آدم خلاف‌کار داخل ساختمان داشت یک غلطی می‌کرد و از اجتماع پلیس‌ها گرخیده بود. یک ماشین خفن آمد و از آن یک بچه با لباس پلیس و بدون شلوار پیاده شد. به بند پوشکش دست‌بند آویخته بود و یک بی‌سیم هم
...
پ1 : قاعده مندی در فضای مجازی یه مقدار مشکله ...
پ4 : تا حالا شده یک شعر تو گلوتون گیر کرده باشه اما هر کار می کنید نمیاد ؟ من الآن تو یه همچین حالتیم !
پ2 : در مرحله گرفتن بچه از پوشک (شایدم پوشک از بچه ؟ )هستیم . به نظرِ همسرم رسیدیم به غولش :)
پ3 : هر چی نگاه می کنم می بینم نمیشه وقتی پول کم و زیاد میشه ، حالاتم تغییر نکنه !
معرفی پوشک بچه بامبو سایز۴ بسته ۳۰ عددی (Bambo Nature maxi size 4 diaper pack of 30)
پوشک بچه تولید شده در دانمارک. با نشان رعایت اصول کیفیت، سلامت و محیط زیست از اروپای شمالی. دارای گارانتی کمترین اثر ناراحت کننده بر روی کودک شما و محیط زیست
نکات مهم  قبل از خرید پوشک بچه که یک مادر لازم دارد :
۱ – این پوشک بچه دارای لایه پشتی از جنس منسوج بوده و پشتی آن از جنس پلاستیک نمی باشد. لذا این لایه قابلیت تبادل هوا با بیرون را دارد و مانع از اذیت پوست می شود. ۲ – این پو
معرفی پوشک بچه بامبو سایز ۶ بسته ۲۲ عددی
(Bambo Nature XL size 6 diaper pack of 22)
پوشک بچه تولید شده در دانمارک. با نشان رعایت اصول کیفیت، سلامت و محیط زیست از اروپای شمالی. دارای گارانتی کمترین اثر ناراحت کننده بر روی کودک شما و محیط زیست.
۱ – این پوشک بچه دارای لایه پشتی از جنس منسوج بوده و پشتی آن از جنس پلاستیک نمی باشد. لذا این لایه قابلیت تبادل هوا با بیرون را دارد و مانع از اذیت پوست می شود. ۲ – این پوشک
معرفی پوشک بچه بامبو سایز ۵ بسته ۲۷ عددی (Bambo Nature Junior size 5 diaper pack of 27)
پوشک بچه تولید شده در دانمارک. با نشان رعایت اصول کیفیت، سلامت و محیط زیست از اروپای شمالی. دارای گارانتی کمترین اثر ناراحت کننده بر روی کودک شما و محیط زیست

۱ – این پوشک بچه دارای لایه پشتی از جنس منسوج بوده و پشتی آن از جنس پلاستیک نمی باشد. لذا این لایه قابلیت تبادل هوا با بیرون را دارد و مانع از اذیت پوست می شود. ۲ – این
رفتم سوپر مارکت خرید کنم. دختری رو که چهار سال قبل همدیگه رو دوست داشتیم و جدا شده بودیم رو دیدم .
دست یکی رو گرفته بود وخلاصه فضای رومانتیکی داشتن ، وقتی منو  دید به یه بهونه ای اومد کنار دستم وایساد گفت ببین من با نامزدمم ولی تو از وقتی من ولت کردم هیشکی طرفت نیومده!! 
خلاصه!! کم نیاوردم!! 
منم یه پنجاهی در آوردم دادم به فروشنده گفتم یه بسته پوشک سایز بچه دوساله بده و هیچی بهش نگفتم و اومدم بیرون . بنده خدا  دختره داشت چشاش از کاسه در می اومد
خلا
*این روزها شبها تا دیر وقت بیدارم 
*صبح زود بیدارم و بعد می خوابم تا لنگ ظهر ( ساعت 9.5 تا 10 )
*بدو بدو اشپزخونه نهار شستن ظرف و بعد این وسط پوشک هم عوض می کنم - به جان خودم دستهام رو می شورم -
*اوووووووووووووه چه پوشک گرون شده ما که نداریم پمپرز ببندیم به دخمله همین مای بیبی 40 تایی هم از 16 رسیده به 22  هزار 
*آسمان تازه یاد گرفته به قربون صدقه رفتن هامون واکنش نشون بده و با دهن بی دندونش بخنده البته نه همیشه بیشتر صبح های زود که اون حال داره و من با چشم
معرفی پوشک بچه شورتی بامبو سایز ۶ بسته ۱۸ عددی
(Bambo Nature Pants XL size 6 diaper pack of 18)
۱ – این پوشک بچه دارای لایه پشتی از جنس منسوج بوده و پشتی آن از جنس پلاستیک نمی باشد. لذا این لایه قابلیت تبادل هوا با بیرون را دارد و مانع از اذیت پوست می شود. ۲ –
معرفی پوشک بچه شورتی بامبو سایز ۵ بسته ۲۰ عددی
(Bambo Nature Pants junior size 5 diaper pack of 20)
این نوع پوشک بچه  به علت داشتن ظاهری متفاوت از پوشک های معمولی این تصور را برای کودک ایجاد می کند که چون مدل و نوع پوشش پوشک او تغییر کرده ،پس  احتمالاً دیگر بزرگ شده است و بهتر است برخی کارهای گذشته را انجام نده
خرید پوشک ارزان با کیفیت فوق العاده بالا
خرید پوشک ارزان و با کیفیت از مهم ترین مسائلی است که امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و گرانی های اخیر بیشتر به چشم می خورد.
دلیل اصلی گرانی پوشک بیشتر مواد اولیه تولید پوشک وارداتی است و ارتباط مستقیمی با قیمت ارز دارد .
در این مقاله سعی بر آن است که شما را با پوشک خارجی آبنا و دلایل استفاده و انتخاب این برند آشنا سازیم.
از مهم ترین سوالی که ذهن خریدار را درگیر میکند :
خرید پوشک ارزان (پوشک بچه و پوشک بزرگ
پوشک پمپرز مدل Premium سایز 1 بسته 22 عددی 
قیمت محصول : 26000 تومان
برند : Pampers
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

نقد و بررسی تخصصی
پوشک‌های «پمپرز» از سال 1961 که برای اولین بار توسط ویکتورمیلز اختراع شدند، تا امروز یک ویژگی اصلی را حفظ کرده‌اند. این ویژگی همیشگی پمپرز دوستی با کودکان و فکرکردن به سلامت و آسایش آن‌هاست. پوشک‌های پمپرز اصل آلمان از موادی نرم ساخته شده‌اند که آرامش کودک شما را در زمان خواب و بازی تضمین می‌کنند.
پمپرز
زن و شوهر طبقه بالا تازه ازدواج کرده بودند که آمدند خانۀ ما. سه سال پیش حدودا. صبح‌ها که می‌رفتم مدرسه آقای همسایۀ بالایی هم از خانه بیرون می‌آمد تا به محل کارش برود. صدای خنده و ریز ریز حرف زدن‌های خانوم و آقای همسایه را وقتی کفش‌هایم را پا می‌کردم، می‌شنیدم. بوی دوست داشتن و زندگی را در پله‌ها پخش می‌کردند. از در که می‌رفتم بیرون و سوار تاکسی می‌شدم آقای همسایه را می‌دیدم که با ظرف غذا از در می‌آمد بیرون. سوار ماشینش میشد و بوی دوست دا
سلام به همه
امروز جمعه چهارم مردادماه است.
چند عکس از پسر گلم داشتم که بزارم. عنوان را نمیدانستم چه انتخاب کنم.
پسرم طاها جان ، هر روز که می گذرد و تو بزرگ و بزرگتر می شوی من و مادرت خوشحال و شادتر می شویم و از خود می پرسیم کی حرف زدن را آغاز خواهی کرد . کی جیش داشتنت را خواهی گفت که دیگر نیاز به پوشک کردنت نباشد. هرچند که گهگاه که بدون پوشکی بارها با اشارات و علائم جیش داشتنت را به ما می فهمانی و هربار که تو را بیرون میبریم خبری نیست که نیست. انگار
امدی پایین دلار ،جانم بقربانت ولی حالا چرا
بی وفا حالا که من ترکیده ام از قیمت ها چرا
پوشک بچه ای بعد از تخلیه ی کودک امدی
پهن دل این زود تر می امدی حالا چرا
عمر ما را مهلت پایین و بالای تونیست
من که یک امروز خریدار توام فردا چرا
نازنیناما به نرخ تو جوانی داده ایم
دیگر اکنون با نرخ بازان ناز کن با ما چرا
وه که با این قیمت های کوته بی اعتبار
این همه غافل شدن از حقوق ثابت چرا
شور ریالم بپرسش سر به زیر افکنده بود
ای نرخ دلار جواب تند و سر بالا چرا
فرد
بسم الله الرحن الرحیم-نظریات شخصی  است- دستور العمل های الهی در کیف است- شکافتن
اتم برای پیشرفت علم لازم است وخنثی کردن بمب های شیمیائی ومیکروبی بسیار مهم
است  وباید سه کشور اسلامی مقاوم باهم
همکاری کنند- بعضی ها بدنبال خریدن یکنوع پوشک هستند-
اینکه قیمت دلار شونصد برابر شده و پراید شده ماشین لاکچری اصلا تقصیر روحانی و برجام و مدیریت روشنفکر ها و غرب_زده ها نیست.
همش تقصیر رئیسیه
تازه اگه روحانی نبود دلار که 6 هزار تومن میشد هیچ ، تو پیاده رو ها دیوار میکشیدن و کنسرت ها هم برگزار نمیشد.
روحانی عزیز و مجلس عزیز تر لیست امیدی و از همه مهم تر اونی که تکرار کرد کاری کردن که رونق اقتصادی ایجاد شده و از رکود عبور کردیم و شما اصلا به 45 هزار تومن یارانه نیاز ندارید و چون نیاز ندارید شاید قطعش
علت خون در مدفوع نوزاد می تواند شامل طیف وسیعی از مسائل حاد تا یک حساسیت ساده  را در برگیرد. مشاهده خون در مدفوع نوزاد ممکن است هر والدینی را وحشت زده نماید. اما لازم است توجه داشته باشید این مشکل همیشه مسئله ای حاد  به شمار نمی رود. پس ضمن حفظ آرامش و خونسردی پس از مطالعه این مقاله برای درمان و تشخیص با پزشک مشورت نمایید.
دلایل وجود خون در مدفوع نوزاد
مشاهده خون در مدفوع نوزاد می تواند از علل مختلفی سرچشمه بگیرد، علت خون در مدفوع نوزاد عبارت
مهم‌ترین ویژگی‌های لباس نوزادی

لباس یکی از مهم‌ترین
اجزای سیسمونی نوزادی دخترانه و پسرانه است. کافی است قصد خرید داشته باشید
تا با دنیایی از بانمک‌ترین و کوچک‌ترین لباس‌های ممکن آشنا شوید و دلتان
برای داشتن هر کدامشان ضعف برود. اما قبل از خرید حتما به نکات زیر دقت
داشته باشید:پرهیز از قطعات کوچک: کمتر برند
معتبری پیدا می‌شود که استاندارد‌های لازم درباره لباس نوزادی را رعایت
نکند؛ با وجود این وقتی می‌خواهید لباس بخرید صرف نظر از ا
خرید پوشک ارزان با کیفیت فوق العاده بالا
خرید پوشک ارزان و با کیفیت از مهم ترین مسائلی است که امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و گرانی های اخیر بیشتر به چشم می خورد.
دلیل اصلی گرانی پوشک بیشتر مواد اولیه تولید پوشک وارداتی است و ارتباط مستقیمی با قیمت ارز دارد .
در این مقاله سعی بر آن است که شما را با پوشک خارجی آبنا و دلایل استفاده و انتخاب این برند آشنا سازیم.
از مهم ترین سوالی که ذهن خریدار را درگیر میکند :
خرید پوشک ارزان (پوشک بچه و پوشک بزرگ
زندگی برای ما ایرانی ها خیلی وقته که تموم شده.
خود من نمیدونم چطوری دارم به زندگی ادامه میدم. دلمو خوش کردم به اعضای خانوادم. هروقت به این فکر میکنم که هدفم از زنده بودن و زندگی کردن چیه میفهمم بدون هدف زنده‌م.
خیلی از ساده ترین چیزایی که همین کشور های همسایه دارن برای ما شده آرزو.
یه معلن فیزیکی داشتم سال پیش دانشگاهی میگفت اولین باری که میخواستم بیام تدریس کنم خیلی استرس داشتم استادم بهم گفت فکر کن داری واسه یه مشت گوسفند توضیح میدی. به جای
علی:
۱. خاله چرا شما قدیمیا به دایناسور الاسترس میگین الاستروس؟ 
۲. خاله اونا که مردم نیستن, اشناهای خودمونن...
۳. چرا خانوما وقتی بچه شون بزرگ میشه نمیرن دکتر که ممه هاشونو بچینن بندازن دور؟
۴. خاله اسم دخترت رو بذار مه بابه (مه پاره)...منم دومادت میشم...
۵. میره رو کمد و میگه خاله بیا قد بگیریم...
5. ارتنت پر سرعت...
6. خاله کمر به چه دردی میخوره؟ خاله دونستن و هوش به چه دردی میخوره؟ خاله گردن برا چی خوبه؟ خاله زانو برای چی لازمه؟ خاله انگشت اگه نداشتی
‍‍دسته کودک و  دستمال کاغدی: (ارسال رایگان  درب منزل و محل کار):
کالای با کیفیت  و مرغوب را به قیمت عمده فروشها بخرید وبا ارسال رایگان و پرداخت درب منزل تحویل بگیرید
☎️ لطفا هنگام خرید فقط کد محصول را تلفنی یا پیامک و تلگرام اعلام نمایید
کد 51 : شیشه پاکن گلی :
قیمت عیار کالا : 5800
#قیمت_عیارکالا : 2350
کد46 : مولفیکس بزرگ شماره 5 :
قیمت عیار کالا : 25000
#قیمت_عیارکالا :  20000
ادامه مطلب
بدن درد شدم . دیروز روز پر کاری بود . از یک خریدِ پر زحمت گرفته تا شستنِ یک فرش کفِ آشپزخونه ! یک فرشِ 6 متری در 4 متر فضا ... و بعد هم درد سر پهن کردنش روی نرده های تراس و جا نشدنش . فعلا هم که روی اُپن جا خوش کرده و بنده ی خدا به جای نسیمِ گرم و آفتابِ تابستان ، داره بادِ پنکه می خوره ! هرچی بود تمام شد ... مثلِ پروژه ی از پوشک گرفتن پسرم که تموم شد و این فرش هم قربانیِ همین پروژه بود . فکرشو نمی کردیم ماشاالله به این زودی جیشش رو بگه همون قدر که فکر نمی کر
نفس و مباحث خیار...   این اپیزود ؛  حرف حساب ... 
   یک ...  دو... دو....   دو....  2....   استوپ!...  کات لطفا!..     دایی جان  یادم رفته بعدش چه شماره ای بود؟...  آهان. جانه تو یادم افتادش.  سه بود دیگه...  دایی جان چه گَمَجی هستیااا!..  تازه باخبر شدم ک دایی شنبه لیله گمجه . والاا .  چی چییییی؟  من بی ادبم؟   میدورنی هیچ من کی هستم؟  چومانت را باز کن ، مرا فندیر...   خوب مرا ایپچه نیگاه کن...  خب حالا دیگه بسه . نیگاه کردی ؟ خب حالا....  خب حالااا ..؟؟؟ یه لحظه ایپچه ز
یه بازی گروهی اندروید هست به اسم "دور"
تو این بازی دو نفر دو نفر یه تیم میشین. کلماتی بهت داده میشه که باید هم گروهیت رو راهنمایی کنی تا بتونه کلمه رو حدس بزنه
حالا تجربه راهنمایی ها و جواب های ما تو بازی:
کلمه "استکان"
راهنمایی: چایی رو با چی میخوری؟
جوابها: دهن، لب، دست!
کلمه "سلول"
راهنمایی: بدنت از چی تشکیل شده که خیلی ریزه؟
جواب: مو! (و از آنجا که فرد بدنسازی میره) جواب بعدی: عضله!
کلمه "کباب"
راهنمایی: گوشت وقتی خیلی میپزه چی میشه؟
جواب: سوخته، ج
۱۰ ماهه شدی و با چشمات همیشه دنبال منی، از جلو چشمت که دور بشم گریه میکنی. با دستای کوچولوت هرچی که داری میخوری میاری طرف دهنمو به منم میدی، عاشق زیر تلویزیونی و همیشه چسبیدی بهش و با آهنگای تلویزیون میرقصی. تو هر حالتی تا صدای آهنگ میشنوی دست میزنی.موقع تعویض پوشک میخندی و فرار میکنی، ت  آینه خودتو میبینی با ذوق میگی ددا یعنی مثلا دلسا.بابا که میاد از ذوق جیغ میزنی. تو صندلی غذات لم میدی و دونه دونه پفیلا برمیداری و میخوری و خیلی حواست هست چی
نمیدونم به این حالتایی که من قبل از پریودی دارم  همون سندروم پیش از قاعدگی میگن یا نه ؟
مثلا اینجوری که اگه زمان پریود شدنم 14/15 ماه  باشه من از 3 الی 4 روز قبلش دردای خفیف بدی دارم و احساس گرم شدن بدنمو دارم که انگار پریود شدم  پس همش باید چک کنم ببینم پریود شدم یا نه ! یعنی باید هی هر 3/4 ساعت یکبار چک کنم و درداش هم اذیت کنندس :(
واقعا اذیت میشم از این موضوع .
یچیز دیگه موضوع نوار بهداشتی که من اذیت میشم چون همش استرس اینو دارم که لباسم کثیف بشه یا ت
مامانم رفته پارچه خریده، صدام کرده میگه بیا گربه کارت دارم. پارچهه چطوره؟خوشت میاد؟
نگاهمو با تردید به گیپور دوختمو با اخم در یه حرکت انتحاری گفتم: به شدت زشته:| (و موج منفی احساساتم با غلظت اضافه جو خونه رو سیاه کرد)
یهو قیافه ی مامانم آویزون شد، خشکم زد با تردید پرسیدم  برای خودته؟؟ بیرحمانه تایید کرد(موج منفی پرغلظت بر سرم آوار شد)
احساس میکنم به کل روز مامانم گند زدم و این حس بد که یه خرید ناموفق داشته و پولشو هدر داده رو به جونش انداختم.
پا
نحوه ژست گیری مخصوص عکاسی نوزاد شاید شما هم یکی از آن علاقمندان به عکاسی نوزاد باشید ، اما در خود ترس هایی از قبیل موفق نشدن در این کار دارید . 
به عنوان یک حرفه ای و کسی که چندین سال است در این حرفه فعالیت میکند باید بگویم که در طی این سال ها من مشاهده کرده ام که بیشتر تازه کارانه حرفه عکاسی نوزاد ، ترس از کلیشه ای بودن ژست ها و عدم موفقیت در شکل دادن یک ژست زیبا را دارند . 
بیشتر بدانید: آتلیه نوزادشرق
در این مقاله ما به شما سه روش ژست گیری آسان
یکی از همراهان حصّاس نیوز پیام زیر را ارسال کرده است:
همان طور که استحضار دارید قیمت شیرخشک و پوشک به طرز سرسام‌آوری بالا رفته است. لذا اگر کسی قصد و نیت خیر دارد، شیرخوارگاه معتبر «حضرت آمنه(س)» (زیر نظر سازمان بهزیستی تهران) احتیاج مبرمی به این اقلام جهت اطفال و نوزادان بی‌سرپرست دارد. متاسفانه به علت کمبود بودجه، حدود یک هفته است که به جای شیرخشک، آب‌قند به نوزادان داده می‌شود. لذا به جهت آنکه این کودکان دچار سوء هاضمه نگردند از عموم خیر
تو خبرا اومده بود که یکی از بازیگرای زن معروف ترکیه در آستانهٔ مادر شدنه و از این رو تصمیم گرفته این ماه‌های باقی‌مونده رو از غذاهای ارگانیک و سالم تغذیه کنه و شنیده‌ها حاکی از آن است که خانم بازیگر بالغ بر ده جلد کتاب در موضوع مادر و کودک و از این قبیل موضوعات سفارش داده و از دوستای نزدیکشم که مادر شدن،  پیوسته در حال گرفتن کمکه. دست من که بهش نمی‌رسه ولی اگه شماها آشنا ماشنا دارید بهش بگید بچه بزرگ می‌شه.  فرقی نمی‌کنه با شیر مادر یا با ش
در صورتی که عفونت ناف نوزاد  به موقع درمان نشود عفونت به خون کودک راه
پیدا می کند. نشانه های عفونت خون کودک نیز بیقراری و عدم شیر خوردن
و بی حالی، نفخ شدید شکم است. در موارد شدیدتر عفونت از خون به استخوان،
مفاصل و پرده های اطراف مغز و نخاع می رود. در این شرایط نوزاد دچار
عفونت در سایر دستگاههای بدن می شود. تشخیص به موقع اهمیت زیادی دارد.
زمانی که تورم و قرمزی در بندناف نوزاد مشاهده کردید، فورا به پزشک مراجعه کنید.
برای درمان موضعی و ضدعفونی،
چند سالی هست کار خیر می کنیم. جهیزیه می دهیم و زندانی آزاد می کنیم. دست افتادگان را می گیریم و ارزاق و پوشاک و لوازم التحریر و غذا به نیازمندان می دهیم. اینقدر این مدت کار خوب کرده ایم که کم مانده نعوذبالله خداوند مستقیم از ما تقدیر به عمل بیاورد! اینقدر دعای خیر پشت سرمان هست که بهشت بر ما واجب است و نسبت به سایر بندگان حق آب و گل داریم !
رضا جوان معلولی بود که بیست و اندی سال داشت. جوانی که از کودکی معلول در در کما به دنیا آمده بود. با خون دل پدرش
تفاوت است میان مرد شیعه‌ی کارگزار پایتخت‌نشین با زن بهایی بیکار مرزنشین. ایرانی داریم تا ایرانی. آن‌هایی که در سرتاسر این سرزمین حرمسرا دارند راست می‌گویند که همه جای ایران سرای من است. این آلات دست زور که یک نفر توی گوششان مدام علیک آلاف التحیه و الثنا را وز وز می‌کند گمان می‌کنند هر جا فرود آیند مال خودشان می‌شود. اما مردم به جای این که به این خود بزرگ بینی گیر دهند وام و وا می‌گیرند. از او نمی‌پرسند ثروتت را از چه راهی به دست آورده‌ای
خدا را شکر دشواری نداریمگرانی و گرفتاری نداریم
همه مردم سر کارند طوریکه اصلاً هیچ بیکاری نداریم
به سرعت پیش رفته طرح‌هامانکه وقت بهره‌برداری نداریم
برای کار و استخدام هرگزنه آقازاده سالاری نداریم
مدارس هم که کلاً رایگان استکمک از نوع اجباری نداریم
دلار و رب و مرغ و پوشک و گوشت…چنین کابوس تکراری نداریم
برای نرخ بنزین مثل هرسالگرانی‌های ادواری نداریم
حقوق کارمندی است مکفینیازی هم به شب کاری نداریم
حساب دخل و خرج ما چه رند استهراس از کسر
ممکن است برای پدران و مادرانی که این مقاله را مطالعه می کنند این سوال پیش بیاید که نرم افزار محاسبه قد و وزن نوزاد یا سایر برنامه های رشد موجود چه ویژگی ها و مزایایی دارد ، آیا با دانلود و نصب این برنامه ها می توان انجام امور را آسان تر کرد یا یک نرم افزار بلا استفاده در گوشی خواهد بود که کارایی مطلوبی نخواهد داشت و ...
پدران و مادرانی که به تازگی صاحب فرزند شد اند و نگرانی هایی از وضعیت نوزادشان دارند ، در نظر داشته باشند با دانلود برنامه رشد می
اپیزود یک : مواظب ریزاطلاعات باش!
مستندی بود که چندوقت پیش سازمان منافقین منتشر کرد. لحظاتی از این فیلم تصویر شخصی رو نشون میداد که خرید هایی توی دستش بود. اوسینت کارها با زوم کردن و یک سری سرچ ساده متوجه این شدن که توی کیسه های پلاستیک چی قرار داره:
پوشک های بزرگسال!

اپیزود دوم:
مردم ایالت هاوایی پیامکی رو دریافت کردن که میگفت موشک های بالستیک فعال شدن و به پناهگاه برین و این داستانا . این پیامک دروغ بود و  دولت اعلام کرد یک کارمند اشتباهی یک
رفتم کتاب فروشی محبوبم خیلی تغییر کرده بود تبدیل شده بود به یه کافه کتاب دوست نداشتم این تغییرش رو چون اصلا دلنشین نشده بود طبق معمول بین کتابا چرخ زدم هی کتابا رو جابه جا کردم دوست نداشتم بی کتاب بیرون برم  نفرین زمین و قمار باز رو برداشتم خسی در میقات هم برداشتم اومدم حساب کنم دیدم حس خوندن قمار باز و نفرین زمین رو ندارم برگشتم گذاشتم سر جاش خسی در میقات موند توی دستم  چشمم به من او افتاد یاد قدیما و ذوق و شوقی که من او رو میخوندم افتادم برد
خلاصه داستان فیلم تگزاس ۱ : داستان این فیلم دربارهٔ دو دوست به نام بهرام (پژمان جمشیدی) و ساسان (سام درخشانی) است. ساسان در برزیل زندگی کرده و بهرام نیز می‌خواهد مقیم برزیل شود. برای همین تصمیم می‌گیرد سرپرستی یک کودک برزیلی که نام مادر آن لارا است را به عهده بگیرد که و در ازای آن به ساسان پول هنگفتی بدهد. برادر آلیس (نامزد ساسان) به یک گنگستر بزرگ به نام کارلوس بدهکار است و در ازای پول می‌خواهد آلیس با آن ازدواج کند ساسان هم می‌خواهد پول بهرا
چند روز پیش مدیر بیمارستان زنگ زد که کی میای؟ گفتم از اول اسفند . گفت نه دیگه پاشو بیا . گفتم چشم کارای مهد کودک درست کنم سعی میکنم یکی دو هفته زودتر بیام. گفت حتمااا این کارو بکن.‌..
امروز صبح که بیدار شدم یه پیام از همکارم( کسی که واسه ۶ ماه باهاش قرار داد بستن بیاد جای من) دیدم که واسه فلان موضوع میخوان حلسه بگیرن پاشو بیا‌ . هنوز پیام هضم ( املاش درسته؟)نکرده بودم از بیمارستان زنگ زدن که بیا . ماهم گفتیم چشم. حالا من تا الان زیاد رفتم بیمارستان
بر گرمترین نقطه مرکزی تابستان ایستاده ایم.
گرم و شلوغ.
وقت هایی که پیش می آید و دنبال گذاشتن قرار و مداری با دوستی میشوم میبینم که وای من..تمام روزهای هفته را مشغلولیم.
آخرهای هفته را هم که بماند اوج ترافیک و بدو و بدو و خرید.
 همیشه با خودم میگویم عمرمان گذشت در پرکردن یخچال و شکم و امور اولیه.
هر کدام از بچه ها کلاسها و برنامه های خودشان را در یک تایمی دارند که به ناچار همگی درگیر یکی میشویم.
و من همیشه به پدرهایی که در شهر کار میکنند و خیلی از
تبعیض
می تواند خیلی خیلی آب زیر کاه باشد. یعنی ممکن است فکر کنیم که اصلا تبعیضی در
کار نیست یا انقدر با آن تبعیض زندگی کرده باشیم که باورمان شده باشد زندگی اصلا
همین شکلی است و شکل دیگری وجود ندارد یا شکل دیگرش اشتباه، زشت یا عجیب است.
آن شب رفته بودیم مهمانی. سه زوج بودیم و یک مجرد. دوتا از این زوج
ها بچه های کمتر از یکسال داشتند. اگر از خود این زوج ها یا از کسانی که از بیرون
می شناختندشان می پرسیدید می گفتند به برابری معتقدند و خیلی همه چیز عالی
در صورتی که عفونت ناف نوزاد  به موقع درمان نشود عفونت به خون کودک راه
پیدا می کند. نشانه های عفونت خون کودک نیز بیقراری و عدم شیر خوردن
و بی حالی، نفخ شدید شکم است. در موارد شدیدتر عفونت از خون به استخوان،
مفاصل و پرده های اطراف مغز و نخاع می رود. در این شرایط نوزاد دچار
عفونت در سایر دستگاههای بدن می شود. تشخیص به موقع اهمیت زیادی دارد.
زمانی که تورم و قرمزی در بندناف نوزاد مشاهده کردید، فورا به پزشک مراجعه کنید.
برای درمان موضعی و ضدعفونی،
با چند روش ساده کولیک کودکتون رو
برطرف کنید
گمون می­کنید کودکتون کولیک داشته باشه؟ اصلاً در مورد
کولیک چی می­دونید؟
در اینجا قصد داریم تفاوت کولیک با سایر امراض و بی­قراری­های
کودک را توضیح بدیم تا به راحتی با چند تا تکنیک ساده از شرش خلاص بشید و دچار اشتباه
نشید.
اول از همه باید بدونیم به چه چیزی کولیک گفته میشه و بعد
از تشخیص صحیح اون سراغ راهکار درمانی بریم.
کولیک ناله­های سوزناکیه که در چند ماه آغازین تولد کودک
پیش میاد و دل سنگ رو هم آب
برای درمان یا جلوگیری از تحریکات جزئی پوست مانند سوختگی، برش و بثورات پوشک استفاده می شود. بعضی از محصولات ممکن است به عنوان یک کرم ضد آفتاب استفاده شوند. پماد زینک اکساید ممکن است برای مقاصد دیگر استفاده شود در صورتی که سوالی دارید، از ارائه دهنده خدمات بهداشتی یا داروسازی خود بخواهید. این دارو فقط برای استعمال خارجی است. با دهان بر ندارید. دستورالعمل های مربوط به نسخه یا برچسب محصول را دنبال کنید. قبل و بعد از استفاده دست ها را بشویید. یک م
خوب سلام من اومدم.
همین قدر دیر !

در حالی که یه عالم حرف دارن از تو سرم فرار میکنن و من نمیدونم کدومشونو بنویسم؟
اگه بخوام از پست قبلی ادامه بدم باید بگم کیک درست نکردم! آبجی بزرگه ام روز قبل تولد گفت کیک درست کرده و عصر بریم یه سر بزنیم هدیه بدیم و برگردیم.من و آبجی صاحبخونه هم مثل جوجه اردک دنبالش راه افتادیم رفتیم و تموم شد...

این روزهام به شماره دوزی و دیدن دکستر و دوباره جون گرفتن رضایتمندی از مادر بودنم خلاصه میشه.

اول اینو بگم که بعدها
دلایل، علائم و راه‌های درمان کم آبی بدن
«کم آبی بدن» (Dehydration) در فصل‌های گرم سال خصوصا در نواحی خشک کشور بسیار شایع می‌شود.
در هوای گرم و خشک بدن به علت شرایط محیطی در حال از دست دادن میزان زیادی آب است.
در این شرایط با کم نوشیدن آب و مایعات خطر کمبود چندین برابر می‌شود.
کسانی که دچار دهیدراسیون هستند،درواقع به اندازه کافی مایعات در خون خود ندارند که مواد مغذی و اکسیژن را به بافت‌های بدن برساند.
شما ممکن است با تعریق زیاد، دفع ادرار بیش از حد
«کم آبی بدن» (Dehydration)
در فصل‌های گرم سال خصوصا در نواحی خشک کشور بسیار شایع می‌شود. در هوای
گرم و خشک بدن به علت شرایط محیطی در حال از دست دادن میزان زیادی آب است.
در این شرایط با کم نوشیدن آب و مایعات خطر کمبود چندین برابر می‌شود.
کسانی که دچار دهیدراسیون هستند، درواقع به اندازه کافی مایعات در خون خود
ندارند که مواد مغذی و اکسیژن را به بافت‌های بدن برساند. شما ممکن است با
تعریق زیاد، دفع ادرار بیش از حد، یا به دلیل بیماری و مصرف داروهای خا

سالی که نکوست ، چهار فصلش را از چین بیاوریم 
صُفرهء زیرین تا به هفت سین دیرین را از چین بیاوریم 
زشت است اینکه گیرهء سر از چین بیاوریم
کبریت های بی خطر از چین بیاوریم
کِشت و زراعت کفر است، برنج از چین بیاوریم
خشت خشتِ هر دیوار و عمارت ، از چین بیاوریم
ماهواره حرام ، نصاب کافر و شغلش جرم است 
دیش و ال ان بی تا به رسیور را از چین بیاوریم
کل مایحتاج ، خروارها خواروبار تا میوه و تره بار  
از شیر مرغ تا زهره مار، همگی را از چین بیاوریم
از قبله نما
تغذیه معمول با شیر مادربه کودکتان هر دو تا سه ساعت و هر زمان که او نشانه های گرسنگی را نشان می دهد شیر دهید. کودک خود را در برنامه تغذیه ای در هر سه تا چهار ساعت مانند یک دستور تغذیه با شیر خشک قرار ندهید. از آن جا که شیر مادر به راحتی قابل هضم است، نوزادانی که با شیر مادر تغذیه می شوند باید بیشتر شیر بخورند.از استفاده از پستانک اجتناب کنید(در ابتدا)برای 4 تا 6 هفته اول از پستانک دوری کنید. اگر کودک شما به جای مکیدن پستان، پستانک را بمکد. به انداره
دستگاه فتوتراپی و دماسنج دیجیتال
یکی از موارد مهم و حیاتی در درمان زردی نوزاد هنگام استفاده از دستگاه فتوتراپی یا دستگاه درمان زردی میزان دمای هوای اطاقی است که نوزاد در آن قرار دارد.​
بنابر این دستگاه های فتوتراپی مدرن به دماسنج تجهیز شده اند که
دمای محیطی که نوزاد در آن قرار دارد به دقت نمایش داده شود.
نحوه استفاده از دستگاه زردی
همانطور که والدین عزیز و گرامی استحضار دارند هنگام استفاده از دستگاه فتوتراپی
نوزاد باید کاملا لخت بوده و فق
 نفس کاظمی چوکامی هستم  یکسال دارم و الانم از خونه مون فرار شدم!..  نه،!... ببشخید .. فرار کردم..
همونطور که در تصویر میبینید ، من به کوهی از شکلات برخوردم ..چی؟... نه... مشکلات با شکلات فرق داره؟ 
 خلاااصه من  دیگه خسته شدم....   به دره ای از ناباوری ها سقوط کردم..   من.... من دیگه....  من دیگه  نمیتونم ب این وضع ادامه بدم....   بخاطر همین یواشکی  تجهیزات فرار از خانه رو یکی یکی. برداشتم  ، و درحالیکه مادرم  داشت  با خودش توی آیینه دعوا میگرفت  و پدرم هم
پرستار کودک
مرکز پرستاری پارسیان آوید دارای کادر پرستار کودک متخصص برای تمام رده های سنی می باشد. پرستار کودک کلیه خدمات مربوط به کودک شما را همچون مراقبت ، تغذیه و آموزش را برعهده خواهد داشت.امروزه به  دلیل مشغله زیادی که در زندگی روزمره وجود دارد.فرصت چندانی برای نگهداری و مراقبت از کودک وجود ندارد و از این رو مادران  نیاز به یک پرستار کودک را در خود دیدند .و خواهان این هستند که بدانند که یک پرستار که از کودکشان نگهداری می کند.باید چه ویژ
خواباندن نوزاد قبل از عکاسی در آتلیه نوزاد
نوزاد را با شکم سیر بخوابانید
زمانی که نوزاد گرسنه است خواباندن او بسیار سخت خواهد بود و نوزاد گرسنه همیشه پرخاشگر و اخمالو است .
پس حتما مطمئن شوید که کوچولوی شما قبل از جلسه ی عکاسی نوزاد حتما به خوبی سیر شده باشد .
خوب است این را بدانید که نوزادان عاشق چرت زدن بعد از خوردن شیر هستند و خوشبختانه در این حالت با آغوش باز خواب را میپذیرند و شما را اذیت نخواهند کرد .
بیشتر بدانید: آتلیه نوزاد
قبل از شروع
سلام.
عیدتون
مبارک.
امیدوارم
در سال جدید سلامت باشید و همیشه لبخند روی لب هاتون باشه.
آرزو
می کنم در سال نود و هشت دولت و نظام از همه مون بکشند بیرون تا دلار، طلا، خانه،
اجاره خانه، ماشین، مرغ، گوشت، میوه، پیاز، گوجه، خیار، خیار چنبر، آلوئه ورا، جین
سینگ، نون، لباس، لباس زیر، زیر پیراهن، سوتین، جوراب، شورت نخ در بهشت، از این
بندهایی که تو فیلم های خاک بر سری شورت رو به جوراب وصل می کنند، لوازم بهداشتی،
مسواک، خمیر دندان، ناخن گیر، شانه، پوشک
تگزاس ، داستان بهرام و ساسان دو دوست صمیمی می باشند. ساسان در برزیل زندگی کرده
 و بهرام نیز قصد اقامت در برزیل را دارد.
 به همین خاطر وی تصمیم می گیرد سرپرستی یک کودک برزیلی را به عهده بگیرد که و
 در ازای آن به ساسان پول هنگفتی بدهد. 
برادر آلیس (نامزد ساسان) به یک گانگستر بزرگ به نام کارلوس بدهکار است و در ازای پول می‌خواهد
 آلیس با آن ازدواج کند ساسان هم می‌خواهد پول بهرام را صرف بدهی همسر خود کند
 ولی بهرام پولی ندارد. 
در همین حال بهرام در
عکاسی کودک در فضای باز
زمانی که میخواهید عکاسی خارج از منزل و یا به نحوی دیگر عکاسی فضای باز انجام دهید باید تمامی شیوه هایی که در عکاسی در آتلیه کودک و یا منزل انجام میدهید و حتی نکاتی بیشتر را رعایت کنید .
برخلاف آتلیه کودک که شما در فضایی بسته و با امکاناتی عالی در حال عکاسی کودک هستید در فضای باز بسیار المان های دیگر هستند که میتوانند باعث اختلال در کار شما بشوند .
بیشتر بدانید : بهترین آتلیه کودک شرق
دمای هوا ، باد ، حشرات ، محل قرارگیری خو
در طی خبرهای که از بازار سلولزی رسیده شرکت
زرین سلوز برای بار سوم  در سال 97 اقدام
به افزایش  قیمت در مصولات خود نموده این
در حال هست که بیشتر رقبای این شرکت در حال کاهش قیمت هستند.
شرکت زرین سلوز که با نام های تجاری مای
بیبی ، مای
لیدی ، ایزی
لایف فعالیت  خود را از سال 1379 آغاز
نموده با ارائه کیفیت مناسب به مشتریان خود توانسته سهم قابل توجهی در بازار داشته
باشد، اکنون که از تب و تاب افزایش روزانه قیمت ها کاسته شده و تقریبا بازار
متلاطم ارز و سای
از اهمیت مشاوره روانشناسی در حوزه های مختلف غافل نشوید

در زمان گذشته هنگامی که اختلافاتی در خانواده‌ها ایجاد می‌شد، خانواده ها
از ریش سفیدان وبزرگترهای فامیل درخواست میکردند تا بین آنها واسطه شوند و
یا با بزرگترهایی مانند والدینشان مشورت می‌کردند تا بتوانند مشکلات بین
خود را حل کنند.
در دنیای امروز ماهیت خانواده ها تغییر پیدا کرده و حریم خانواده کوچکتر
شده است. امروزه نیز این اختلافات همچنان حضور دارند و ممکن است فقط ظاهر
آنها تغی
خرید لباس زیردکمه دار و سرهمی

و اما لباس زیردکمه دار و سرهمی نوزادی
از زمان بدو تولد نوزاد یکی از لباس هایی که پرکاربرد برای والدین می باشد استفاده از انواع سرهمی و لباس های زیر دکمه دار می باشد
استفاده از این نوع لباس در بدو تولد مزایای فراوانی دارد :
از جمله سهولت در به تن کردن با استفاده از دکمه هایی که در سر آستین سرهم و قسمت تحتانی آن وجود دارد سهولت در تعویض پوشک بچه و حفظ سلامت نوزاد موثر خواهد بود همچنین برای تعدادی از نوزادان تعویض لب
یه همکاری دارم که خیلی خانم خوبیه
دوتا دختر داره 
با اینکه خانم ازاد ازم ۱۵سالی بزگتره ولی عین دوتا
دوستیم باهم همش میگیم و میخندیم
اتاقامون رو برو همه و وقتایی که اون خوابه من باید
هم مواظب بچه های اون باشم هم خودم
منم خوابم اون مواظب بچه هامه 
خلاصه که داستانی داریما ادای بچه هامونو در میاریم و سه ساعت 
میخندیم 
یه وقتایی هم من هی غر میزنم اون بهم دلداری میده
چند وقت پیش که درمورد خانواده و مامانم باهاش
حرف زدم گفت رفتار خودت اشتباهه
خودت
1- هوی گوسفند چه خبرته؟!؟!
گوسفند در اصل به موجودی پشمالو و بی نزاکت گفته می شود که اندک زمانی است پایش را در شهر گزارده ولی ما امروزه به رانندگانی که چراغ قرمز را رد می کنند، رانندگانی که به محض سبز شدن چراغ و جهت یادآوری خاطره حنابندان مادر بزرگشان بوق های ممتد می زنند، عابرانی که از وسط اتوبان رد می شوند و یا صف اتوبوس را رعایت نمی کنند، بازیکنان تیم ملی فوتبال وقتی موقعیتی را خراب می کنند و کسانی که موقع راه رفتن پای دیگران را لگد می کنند می
روزای بدو بدوییه، صبحا ۶ بیدار میشم تا حاضر بشم، شیر بدم و شیر بدوشم و برم که همیشه هم دیر میرسم...اونجا هم که هزارتا کار هم ۶ ماه نبودم هم آخر ساله..
پدر و دختر تا ۸و نیم میخوابن بعد پا میشن حاضر میشن ، بابایی دختر میاره مهد زنگ میزنه به من که گذاشتمش برو پیشش. من بدو بدو میرم. تا وارد میشم مانتو و مقنعمو عوض میکنم با لباس بیمارستانی که نمیشه رفت تو مهد. همه بچه ها دورم جمع میشن و نگام میکنن تازگیا حرفم میزنن. مثلا میگن خاله نی نی منتظرته دلسا دهنش
سید محمود نبویان:
برجام اقتصاد را نابود کرد؛ FATF امنیت را نابود می‌کند/ شرکت‌های اروپایی به خاطر تحریم‌های ثانویه از ایران رفتند نه FATF/ کم‌یاب شدن «پوشک» و «گوشت» چه ربطی به FATF دارد؟
مردم بدانند که پیوستن ما به FATF تحریمی را برنخواهد داشت و مملکت را به‌سمت ناامنی پیش خواهند برد. افرادی که دفاع می‌کنند باید پاسخگوی این موضوع در افکار عمومی هم باشند.

گروه سیاسی-رجانیوز: حجّت‌الاسلام سیّد محمود نبویان، نماینده سابق تهران در گفت‌وگو با فار
مرکز پرستاری پارسیان آوید دارای کادر پرستار کودک  متخصص برای تمام رده های سنی می باشد. پرستار کودک  کلیه خدمات مربوط به کودک شما را همچون مراقبت ، تغذیه و آموزش را برعهده خواهد داشت.امروزه به  دلیل مشغله زیادی که در زندگی روزمره وجود دارد.فرصت چندانی برای نگهداری و مراقبت از کودک وجود ندارد و از این رو مادران  نیاز به یک پرستار کودک را در خود دیدند .و خواهان این هستند که بدانند که یک پرستار که از کودکشان نگهداری می کند.باید چه ویژگی ها و خص
امروزه به  دلیل مشغله زیادی که در زندگی روزمره وجود دارد. فرصت چندانی برای نگهداریو مراقبت از کودک وجود ندارد.
و از این رو مادران  نیاز به یک پرستار کودک را در خود دیدند .
و خواهان این هستند که بدانند که یک پرستار کودک که از کودکشانشان نگهداری می کند.
باید چه ویژگی ها و خصوصیت هایی داشته باشد و چه پرستاری میتواند  او را راضی نگه  دارد.
تغییر سبک زندگی در جامعه زنان در ایران و همچنین ورود آنها به بازار کار و افزایش همگام زنان شاغل در کشور .
باع
امروز رفتم کلاس، به دانشجوها میگم فقط همین تعدادتون رو سیل نبرده؟ میگن نه استاد! نصف بیشترمون خواب موندن!:)
یکیشون گفت من وسط سیل گیر کرده بودم با هلی کوپتر اومدم، گفتم نکنه تو همونی بودی که کمک خلبانِ هلی کوپتر رو کتک زدی؟ گفت نه...ولی  آخرش معلوم شد خالی بسته و اصلا تو سیل گیر نکرده:) ولی یکی از دانشجوها گفت دلیل کتک زدن کمک خلبان این بوده که بدلیل نقص فنی که هلی کوپتر مجبور به فرود اضطراری شده کمک خلبان گفته پول خون شما ارزونتر از پول هلی کوپت
امروز رفتم کلاس، به دانشجوها میگم فقط همین تعدادتون رو سیل نبرده؟ میگن نه استاد! نصف بیشترمون خواب موندن!:)
یکیشون گفت من وسط سیل گیر کرده بودم با هلی کوپتر اومدم، گفتم نکنه تو همونی بودی که کمک خلبانِ هلی کوپتر رو کتک زدی؟ گفت نه...ولی  آخرش معلوم شد خالی بسته و اصلا تو سیل گیر نکرده:) ولی یکی از دانشجوها گفت دلیل کتک زدن کمک خلبان این بوده که بدلیل نقص فنی که هلی کوپتر مجبور به فرود اضطراری شده کمک خلبان گفته پول خون شما ارزونتر از پول هلی کوپت
از بچگی
تا همین یه سال قبل
خواب میدیدم که بابام و دوستاشون رو اول میزنن
بعد تیکه تیکه میکنن با اره
و همیشه از خواب میپریدم.
از بچگی
گاهی توی خواب میرفتم بیرون و اعضای خانواده میفتادن دنبالم که نرو نرو!
ازون جایی که توش بودم چیزی یادم نمیاد.
شاید خوبم هست که یادم نمیاد.
نمیدونم
یه سری تصاویر تار دارم
شاید حتی اونها هم نتیجه تخیل و توهم باشه
چون من خیلی کوچیک بودم.
دیشب یه خواب دیدم
بعد از مدتها
خواب دیدم تازه اومدم اینجا
و با جدی گرگ زاده رفتیم ن
صبح از بخش زنان زنگ زدن که برم بالا سر یه خانم که دیابت بارداری داره و دم زایمانشه. رفتم و دیدم کلی استرس داره. ۲۵ سال داشت و بچه اولش بود. خیلی تنها بود و گفت همراهش فقط همسرشه. نشستم کنارش و فارغ از پزشکی و پرونده در مقام دو تا زن با هم حرف زدیم. گفتم بچه ت چیه؟ گفت پسره. گفتم اسمشو چی میذاری عزیزم؟ گفت از اول گفتیم امیرحسین. گفتم ای جانم. چه اسمی. زیر سایه امیرالمومنین و امام حسین باشه ایشالا. کلی باهاش حرف زدم و دلداریش دادم. بعدم پرونده شو نشون
روزنامه خراسان -یاسمین مشرف: کمتر کسی است که در طول زندگی‌اش اگرچه برای لحظاتی در دنیای خیال و رویا، خود را به‌عنوان یک فضانورد، رها و معلق در فضا تصور نکرده باشد؛ شاید به همین دلیل است که فضانوردی، دست کم از دور جزو حرفه‌های پرطمطراق محسوب می‌شود. غافل از این که زندگی دانشمندان علوم فضایی در سفرهای علمی با فضاپیما، همراه با تحمل عجیب‌ترین دشواری‌هاست. فارغ از ابهامات علمی و خطرهای حرفه‌ای، انجام ساده‌ترین کارهای روی زمین، در فضا یک چ
 پرستار کودک کلیه خدمات مربوط به کودک شما را همچون مراقبت ، تغذیه و آموزش را برعهده خواهد داشت.امروزه به  دلیل مشغله زیادی که در زندگی روزمره وجود دارد.فرصت چندانی برای نگهداری و مراقبت از کودک وجود ندارد و از این رو مادران  نیاز به یک پرستار کودک را در خود دیدند .و خواهان این هستند که بدانند که یک پرستار که از کودکشان نگهداری می کند.باید چه ویژگی ها و خصوصیت هایی داشته باشد و چه پرستاری میتواند  او را راضی نگه  دارد.
این وظایف پرستار می توان
کوچینگ زندگی چیست؟دکتر مرضیه نزاکت الحسینیاز شورای نویسندگان خانه­ تاب­ آوری
در یادداشت گذشته، تعاریف کوچینگ زندگی و کوچینگ کسب و کار را ارئه کردیم. در این یادداشت از میان انواع مختلف کوچینگ زندگی، به معرفی کوچینگ حرفه­ ای[۱]، کوچینگ فرزندپروزی[۲]، کوچینگ توسعه­ ی فردی[۳]، و کوچینگ بازپروری[۴] می­ پردازیم. از آنجایی که هدف از  کوچینگ زندگی بهبود کیفیت ابعاد مختلف زندگی افراد است، باید در نظر داشته باشیم که انواع مختلف کوچینگ زندگی در عین
 آب‌میوه
شقاق مقعدی عمدتا به علت مصرف مواد غذایی نامناسب مثل نشاسته‌های فرآوری شده و غذاها و همچنین قند­هایی که باعث بروز یبوست و سخت شدن مدفوع می‌شوند، رخ می­دهد. بنابراین، اولویت اول برای درمان شقاق مقعدی رفع مشکل یبوست و همچنین مدفوع است. ۳ تا ۴ بار در روز آب‌میوه‌ی تازه مصرف کنید. همچنین بهتر است هر روز ۷ تا ۸ لیوان آب بنوشید. آنزیم گوارشی که برای هضم آب‌میوه ترشح می‌شود، می‌تواند در هنگام حفظ حرکات روده برای دفع مدفوع، از روند هضم
پ.ن: این متن رو در پست تلاجن دیدم و بدون تعلل با لبی خندان بازنشر کردمش:
حزب‌الهی جماعت کلا ولگرد است. نام
خود را هم گذاشته افسر جنگ نرم! به کمتر از افسر هم راضی نیستند. گروهبان یا استوار
که هیچ! برخی درجه ژنرال هم بر دوش خود کاشته اند!
حالا این افسران چه کاره‌اند در
شبانه روز؟
برخی که درگیر خریدن پیکسل شهدایند!
آنان که هیچ! تنها راه نجاتشان اختیار همسر است و بس!
برخی دیگر از صبح تا شب بدنبال جناب
رائفی، عباسی و پناهیان اند. از ماسونی گوش می‌دهند
عفونت در سرطان به دلیل افت سلولهای دفاعی، احتمال ابتلا به عفونت 
افزایش می یابد به طوری که حتی ممکن است میکروبهای فرصت طلبی
که از مدت ها قبل در بدن بیمار پنهان شده اند با توجه به ضعف و اختلال
عملکرد سیستم ایمنی از فرصت استفاده کرده و ایجاد بیماری کنند.
توجه به دمای بدن بیمار
از علایم و نشانه های عفونت در سرطان تب میباشد که امروزه با دماسنج های
دیجیتال اندازه گیری مرتب و مداوم دمای بدن بیمار کار راحتی است. اندازه گیری
دما از طریق زیر بغل نس
امروزه به  دلیل مشغله زیادی که در زندگی روزمره وجود دارد. فرصت چندانی برای نگهداریو مراقبت از کودک وجود ندارد.
و از این رو مادران  نیاز به یک پرستار کودک را در خود دیدند .
و خواهان این هستند که بدانند که یک پرستار کودک که از کودکشانشان نگهداری می کند.
باید چه ویژگی ها و خصوصیت هایی داشته باشد و چه پرستاری میتواند  او را راضی نگه  دارد.
تغییر سبک زندگی در جامعه زنان در ایران و همچنین ورود آنها به بازار کار و افزایش همگام زنان شاغل در کشور .
باع
عفونت در سرطان به دلیل افت سلولهای دفاعی، احتمال ابتلا به عفونت 
افزایش می یابد به طوری که حتی ممکن است میکروبهای فرصت طلبی
که از مدت ها قبل در بدن بیمار پنهان شده اند با توجه به ضعف و اختلال
عملکرد سیستم ایمنی از فرصت استفاده کرده و ایجاد بیماری کنند.
توجه به دمای بدن بیمار
از علایم و نشانه های عفونت در سرطان تب میباشد که امروزه با دماسنج های
دیجیتال اندازه گیری مرتب و مداوم دمای بدن بیمار کار راحتی است. اندازه گیری
دما از طریق زیر بغل نس
برای
درمان یا جلوگیری از تحریکات جزئی پوست مانند سوختگی، برش و بثورات پوشک استفاده
می شود. بعضی از محصولات ممکن است به عنوان یک کرم ضد آفتاب استفاده شوند. پماد زینک اکساید
ممکن است برای مقاصد دیگر استفاده شود در صورتی که سوالی دارید، از ارائه دهنده
خدمات بهداشتی یا داروسازی خود بخواهید. این دارو فقط برای استعمال خارجی است. با
دهان بر ندارید. دستورالعمل های مربوط به نسخه یا برچسب محصول را دنبال کنید. قبل
و بعد از استفاده دست ها را بشویید. یک م
سالمند بیمار که بی تحرک بوده و در بستر افتاده قادر به انجام کارهای  شخصی و بهداشتی خود به
عنوان مثال گرفتن طهارت، حمام رفتن  و … نبوده و نیازمند است که فرزند او
یا پرستار سالمند ( پرستار بیمار ) یا مراقب سالمند در انجام دادن این کارهابه آنها کمک و یاری کنند.
سالمندان، تغییرات روانی و جسمی متفاوتی را تجربه می‌کنند که با دوران میانسالی و
جوانی کاملا متفاوت است واین تغییرات جزء جدانشدنی زندگی هر فرد و طبیعت تکاملی بشر است.
ممکن است سالمن
پ ن: این مطلب رو از وبلاگ وزین فیشنگار کپی کردم....http://fiish.blog.ir
حزب‌الهی جماعت کلا ولگرد است. نام خود را هم گذاشته افسر جنگ نرم! به کمتر از افسر هم راضی نیستند. گروهبان یا استوار که هیچ! برخی درجه ژنرال هم بر دوش خود کاشته اند!
حالا این افسران چه کاره‌اند در شبانه روز؟
برخی که درگیر خریدن پیکسل شهدایند! آنان که هیچ! تنها راه نجاتشان اختیار همسر است و بس!
برخی دیگر از صبح تا شب بدنبال جناب رائفی، عباسی و پناهیان اند. از ماسونی گوش می‌دهند تا سینمای

حمام کردن نوزاد، چطوری و کی؟! وقتی بچه بدنیا میاد شاید اولین ترسی که به مادر دست بده، ترس حمام بردن کودکش است. اینکه" چطوری بچم رو حموم ببرم؟!" " نکنه یوقت لیز بخوره؟!" " نکنه اتفاق بدی بیوفته؟!" اینا سوالاتی هستند که نه تنها برای شما بلکه برای همه ی مادرای جوون پیش میاد. اما من به شما میگم که حموم بردن فرزندتون نه تنها ترس نداره، بلکه یک لذت خاصی داره! اولش شاید بترسین اما بعدش دستتون راه میوفته!اماباید یادتون باشه حتی اگه خیلی هم تو این زمین
راهنمای خرید و سایز لباس نوزاد در سیسمونیرنگ‌های دخترانه یا پسرانه، تصاویر و طرح‌های جذاب روی لباس‌ها، همگی باعث می‌شوند که به‌سمت خرید هجوم ببرید. اما قبل از انتخاب باید بهداشت، راحتی، کارایی، پوشیدن آسان و قابلیت شستشوی لباس را درنظربگیرید. انواع مختلفی از برندهای متفاوت لباس نوزاد در بازار وجود دارند که انتخاب را سخت می‌کند. در ادامه مطالبی در رابطه با نحوه انتخاب و سایز لباس در سیسمونی نوزاد و توضیحاتی در مورد دو برند معروف لباس
واکنش فرزند اول به ورود فرزند دوم 1

(واپس روی به کودکی )

با ورود فرزند دوم به
خانواده فرزند اول امکان دارد واکنش های متفاوتی نشان دهد یکی از این واکنش ها پس
روی و بازگشت به کودکی است که با تعجب و نگرانی والدین همراه است در این حالت کودک
اول مهارتها که به تازگی آموخته است را فراموش می کند در نظر بگیرید کودکی را که
مدتی است مراسم دست شویی رفتن را اموخته است وتاقبل از نوزاد جدید به راحتی این
کار را انجام میداد حالا چندین بار در روز خود را خیس می کن
سلام سلام.

گفته بپدم ابراهیم جانِ بابا از خواننده های مورد علاقه ی منه تو ترک زبان ها؟؟؟ حالا یه کلمه هم نمیفهمماااا اما خوب کلا موسیقی استانبولی رو دوست دارم.الانم که ایشون داره میخونه و منم که عنوانی از این بهتر نیافتم :)

خوب تعریفیام چی ان؟
من دوباره قرصهامو شروع کردم. مثل اول از دز پایین و حالا دومین شبه که به دز کاملش رسیدم و حالمم خیلی بهتره. تقریبا تمام طول روزم به شماره دوزی میگذره و انگشت سبابه ی دست راستم پینه بسته و سبابه ی دست چپ
برابر با ابلاغ کمیسیون برنامه ریزی،
هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد مبنی بر ضرورت
ثبت موجودی کالاهای مشمول در قالب رسید و حواله در سامانه جامع انبارها و
مراکز نگهداری کالا؛ در مرحله آغازین طرح موارد یاد شده در ذیل مشمول الزام
ثبت اطلاعات موجودی می‌باشند. متذکر می‌گردد کلیه بهره برداران واحدها که
مبادرت به نگهداری کالاهای مشمول می‌نمایند می‌بایست به صورت مستمر موجودی
کالاهای خود را در سامانه جامع انبارها در ق
روش‌هایی برای ماساژ کودک
 این تکنیک‌ها برای همه‌ی کودکانی که هنوز چهار دست و پا راه نیفتاده‌اند بسیار خوب است. برای رسیدن به نتیجه‌ی دلخواه ماساژ را قبل یا بعد از غذا انجام ندهید. زمانی که فکر می‌کنید کودک‌تان آماده است،‌یک حوله روی زمین پهن کنید و یک کاسه‌ی کوچک محتوی روغن گیاهی بیاورید.ماساژ ران‌هاپا‌های کودک‌تان نقطه‌ی خوبی برای شروع هستند چون حساسیت کمتری نسبت به بقیه‌ی بخش‌های بدن دارند. دست‌های‌تان را به کمی روغن آغشته کن
پیش‌نوشت: این داستان کوتاه را برای بیست و هفتمین جشنواره فرهنگی اجتماعی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان (در سال 1397) نوشتم؛که در آن مسابقه رتبه‌ی سوم کشوری را کسب کرد. استفاده از داستان با ذکر منبع و نام نویسنده بلامانع است :)
کال
تق تق کفش های ترک خورده اش را بدون نظم خاصی روی زمین می‌زد. منشی که تلفن را گذاشت، از روی صندلی اش بلند شد و نزدیک میز منشی آمد:« سلام خانوم!»
-:« سلام! بفرمایید؟»
-:« میخواستم ببینم جواب مصاحبه ها رو اعلام کردید یا نه؟»
پیش‌نوشت: این داستان کوتاه را برای بیست و هفتمین جشنواره فرهنگی اجتماعی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان (در سال 1397) نوشتم؛که در آن مسابقه رتبه‌ی سوم کشوری را کسب کرد. استفاده از داستان با ذکر منبع و نام نویسنده بلامانع است :)
کال
تق تق کفش های ترک خورده اش را بدون نظم خاصی روی زمین می‌زد. منشی که تلفن را گذاشت، از روی صندلی اش بلند شد و نزدیک میز منشی آمد:« سلام خانوم!»
-:« سلام! بفرمایید؟»
-:« میخواستم ببینم جواب مصاحبه ها رو اعلام کردید یا نه؟»
در این روز های پایان تابستان بسیاری از ما به دلیل مسائل مختلف از رفتن به سفر جامانده ایم... ولی باید بگوییم که هنوز هم دیر نشده و می توانید با برنامه ریزی دقیق برنامه یک سفر عالی را ترتیب دهید. هنگام تصمیم گیری برای سفر موارد زیادی مانند کجا بریم؟ با چی بریم؟ با کی بریم؟ چی ببریم؟... به ذهنمان خطور می کند.
بعد از رسیدن به جواب همه اینها باید وسایل مورد نیاز را مشخص کنیم زیرا وسایل سفر با توجه به مقصدی که قرار است برویم تفاوت دارد بعنوان مثال نوع
مقدمه
حوزه ی رفتار مصرف کننده[1] برخاسته از مفهوم مدیریت بازاریابی است که در دهه ی 1950 در ادامه ی سیر تکاملی مفاهیم کسب و کار، مانند مفهوم تولید، مفهوم محصول و مفهوم فروش بوجود آمد (Schiffman and Kanuk 2008). کاتلر و آرمسترانگ[2] (1997) در یک بررسی، عصر ظهور این مفاهیم را به ترتیب از دهه های 1930 تا 1960 بیان می کنند.
مفهوم تولید بر این فرض استوار بود که مصرف کنندگان به دنبال خود محصول هستند تا برخی ویژگی های خاص آن. در نتیجه ی این نگرش، اهداف کسب و کار بر روی ارزان
MIKH+CUB

شهروزبراری صیقلانی نویسنده 

من خیس نویس برایتان مینویسم....
دو سال قبل، در یک نیمه شبِ تابستانی، سه روز مانده به سی سالگیم، وقتی هیچ راه دیگری برای خلاص شدن از صدای شُرشُر آبی که از اول شب شروع و کم کم تبدیل به صدای موج های عظیم شده بود، نیافتم، نوکِ میخِ فولادی ده سانتی را که برای نصب عکس های سونوگرافی “آراز”، بالای کابینت، پنهان کرده بودم، درست وسط پیشانیم گذاشتم و تنها با یک ضربه ی چکش، هفت سانتی‌متر از آن را درون سرم فرو کردم. آبِ

سپتیک تانک فاضلاب
سپتیک تانک فاضلاب
ابتدایی ترین سیستم تصفیه و ذخیره موقت فاضلاب می باشد که مشابه یک تصفیه خانه
کوچک و ابتدایی عمل می کند. در سپتیک تانک فاضلاب از روش فیزیکی ته نشینی و شناور
سازی و روش بیولوژیکی بی هوازی مورد استفاده قرار می گیرد. سپتیک تانک فاضلاب بیشتر
در جاهایی که شبکه جمع آوری فاضلاب شهری ندارند و تصفیه خانه شهری برای فاضلاب
وجود ندارد استفاده می شود .اصطلاح سپتیک در سپتیک تانک فاضلاب نیز اشاره به تصفیه
و هضم در شرایط
بیماری‌های پوستی می‌توانند بسیار خطرناک باشند، این بیماری‌ها حالت مسری یا غیر مسری دارند و به همین دلیل باید افراد به طور مرتب تحت مشاوره و کنترل متخصص برای بررسی وضعیت پوست خود قرار داشته باشند، بویژه اگر سابقه بیماری پوستی در خود یا اطرافیان واعضای خانواده خود را دارند.
شایع ترین و مشهورترین بیماری‌های پوستی که در هر فردی می‌تواند بروز کند موارد زیر را می‌توان نام برد:
سرطان‌های پوستی را بشناسید
 سرطان های شایع ملانوما و کارسینوم ا
هنگام رفتار با همسر حامله لازم است نکاتی را در نظر بگیرید. دگرگونی ها هورمونی و نگرانی‌های مرتبط با بارداری می‌تواند تغییرات خلقی در زن آبستن ایجاد کند و دربایستن بیشتری به پشتیبانی و توجه شما دارد.یکی از هیجان انگیز‌ترین تجربیات یک زوج، انتظار برای تولد کودکشان است. این تجربه در عین شیرینی می‌تواند بحران برانگیز باشد؛ چرا که دوران بارداری با تغییرات جسمانی، هورمونی و عاطفی به اتفاق است. اما اگر روشی صحیح در پیش بگیرید، بارداری می‌توا
چهارشنبه شش شهریور:
ساعت یک شبه.
دیگه دارم آماده خواب میشم.
صدای جیرجیرک میاد و تق تق کیبوردم.
سرشار از توجه و اگاهی به همین لحظه ام هستم.
تازه این پست سایه رو خوندم  کلیک و دلم میخواد شما هم بخونید.
امروز دومین روزِ چالش از پوشک گرفتن کوروش بود.صبح بعد از پنج ساعت خواب با صدای من جیش دارم بیدار شدم.به نظرم داره عالی پیش میره.هر چند که شب با مای بیبی خوابوندمش و صبح مای بیبی داشت میترکید.اما همینکه تو بیداریش جیش و پی پیشو یه روزه یاد گرفت که بگه
چند وقتی
بود یکی از بستگان مُسن ما سکته کرده و او را در بستر نگهداری می‌کردند، روز به
روز حالش بدتر و علائم حیاتی او کاهش پیدا می‌کرد. روزهای آخر مثل یک تکه گوشت شده
بود و از روی نبض متوجه زنده یا مرده بودن او می‌شدند، با سُرنگ از طریق بینی به
او غذا می‌دادند و پوشک او را هم روزانه عوض می‌کردند.

یکی از نوه‌های
جوان خانواده ایشان پرسیده بود آیا واقعا ما وظیفه داریم به هر زجری برای پدر بزرگ
و خودمان، ایشان را زنده نگه‌داریم؟ و این صحبت، موج
یکی بود یکی نبود
غیر از خدای مهربون هیچ کس نبود
روزی بود و روزگاری
در شهری بزرگ خانواده ها با هم دیگه زندگی می کردند
سالیان سال بود  که طبق رسم و رسوم ، هر خانواده یک بچه داشت.
بچه ها بزرگ می شدن و ازدواج می کردند و باز همین روش ادامه داشت. 
همه از  این زندگی راضی بودند انگار . کسی به چیز دیگاه ای فکر نمی کرد. همه جا همینجور بود. حتی اجدادشون هم همینجور زندگی می کردند. محله ها تلویزیون .... همه و همه
حتی فکر نوع دیگه ای از زندگی تو مخیله شون نمی گنجید
حالا عصر است و استخوان کتفم تیر می‌کشد. بابا رفته بیرون تا برای شام، آش بوشهری بخرد با نان داغ . مستر خواب است و خرناس می‌کشد. نشسته‌ام گوشه‌ی هال و تکیه داده‌ام به دیوار سرد و نم‌دار. دارم سوهان می‌خورم و برای مامان که توی بالکن ایستاده و رخت آویزان می‌کند ماجرای شیطنت‌های صبحِ مستر و فحشی که به دکتر داد را تعریف می‌‌کنم . درِ بالکن نیمه‌باز است و سوز سردی درز می‌کند توی خانه. من جوراب و لباس گرم نمی‌پوشم و کم پیش می‌آید آستینِ مانتو و
استقامت
عصر جمعه بود،زوج
خوشبخت ما می خواستند یه حال و هوایی عوض کنند،رفتند باغ
محبوبه:محسن حالم
زیاد خوب نیست،بی خیال شو
محسن: تو هیچ وقت
حالت خوب نیست،باید به فکر یه زن دیگه باشم تو بدرد نمی خوری،نظرت با نیلوفر دختر
همسایتون چیه؟ از وقتی دیدمش بدجوری دلم رو برده.
محبوبه:الان وقت شوخی
کردن نیست،فکر می کنم دفعه قبل مراعات نکردی و...
محسن:حتی اسمشم نیار
که طاقتشو ندارم
محبوبه:خواهرم اولای
بارداریش اینطوری میشد،فکر کنم ...
محسن حسابی عصبانی
شد
اخیرا بازار ارز دیجیتال شاهد نوسانات و کاهش های بسیار بوده است. در حاشیه نوسانات بازار، بد نیست نگاهی به اتفاقات مثبت بخش ارز دیجیتال بیاندازیم. ظاهرا خاورمیانه پیش به سوی توسعه، در حال حرکت است. این روزها زنان خاورمیانه ای در همسایگی ایران، به موفقیت ها، آزادی ها و استقلال چشم گیری دست پیدا می کنند. این بار زنان برنامه نویس در افغانستان، شانس استفاده از ارز دیجیتال اتریوم را پیدا کرده اند! 
طلوع ارز دیجیتال در افغانستان
فرشته فروغ، بنیان

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلی مینویسد به صفحه شخصی حامد علی آبادی خوش آمدید Medusa سنگ کاری نمای ساختمان.۹۶۲۱۹۸۲_۰۹۱۹ گروه نما سازان بیات سنگ رَحیل چرتکه شیطونک s بیایی و با ظهورت دل همه را خوشحال کنی جشنواره جهانی فیلم مستند کلدَر